Navahové

Vojta Medvěd Rychlý

Jezdí s námi od roku 2002

Medvěd je náš hlavas, letos třetím rokem. V prostředí "hlavasů" vyrůstal od mala a ve svých osmnácti letech dostal příležitost převzít otěže vedení. S velkým nadšením se toho ujal a s partou několika lidí převzali tábor od starších. V roce 2022 úspěšně absolvoval celorepublikově akreditovaný kurz pro hlavní vedoucí - HVT a kurz akreditovaný ČTU - Velká placka.


Milan Náča Rychlý

Zakladatel T.O. Navaho

Náča se řadí mezi ty služebně nejstarší z nás. Je to jeden ze 4 zakladatelů Navaha a náčelník klubu. Po předání vedení mladším se chopil administrativních věcí a vaření v kuchyni.

Ivana Huhu Rychlá

Zakladatel T.O. Navaho

Huhu, jakožto místonáčelník a administrátor je nedílnou součástí chodu našeho spolku. Nehledě na to se pár let zpět zhostila role zdravotníka. Také je druhým ze 4 zakladatelů Navaha. Huhu ale také naleznete v kuchyni, u dětí i v kanclu.

Marek Mára Rychlý

Jezdí s námi od roku 2008

Mára, jakožto čtvrtý člen rodiny Rychlých, již dovršil potřebného věku a zaujme pozici, ve které se bude učit přípravu a průběh CTH (Celo Táborová Hra). Jsou na něho kladené největší nároky, které dokáže po několika letech příprav na roli vedoucího, obstát. 

Barča Bebe Janáková

Jezdí s námi od roku 2012

Bebe patří také mezi ty služebně starší. Do nedávna byla pouze oddílový vedoucí. Po změně vedení ale neochvějně stojí po pravém boku Medvěda a kromě role zástupce hlavního vedoucího zastává i post jako místonáčelník klubu. V roce 2022 úspěšně absolvovala celorepublikově akreditovaný kurz pro hlavní vedoucí - HVT.

Martin Marťas Kopřiva

Jezdí s námi od roku 2015

Martin, náš jeden ze dvou pilířů oddíláků. Po změně vedení stojí Medvědovi po levém boku, jakožto budoucí hlavní oddílový vedoucí. Martin je perfektní oddílák a s dětmi to umí jako téměř nikdo jiný. V roce 2023 úspěšně absolvoval celorepublikově akreditovaný kurz pro hlavní vedoucí - HVT.

Adam Ámen Menčík

Jezdí s námi od roku 2014

Další ze znovunalezených duší. Ámen se k nám po své táborové pauze vrátil nejprve jako sportovní vedoucí, nyní už je ale plnohodnotným oddílovým vedoucím. Stále je to ale chlapák, co rád zahraje vybíjenou nebo přehazovanou. 

Adam Abu Bulánek

Jezdí s námi od roku 2012

Abu je také námi vychovaný. Stal se z něj bezpochyb velice schopný oddílový vedoucí, který už bude vychovávat novou generaci instruktorů. Abua najdete nejčastěji tam, kde se hrajou nějaké míčové hry.

Tereza Terka Osvaldová

Jezdí s námi od roku 2021

Terka je jedním z nejnovějších členů staršího oddělení. Je to správná ženská, která si ze všeho umí udělat srandu. Na táboře byste ji nalezli v kuchyni a když ne v kuchyni, tak u zdravotníka.

Petr Báca Bacík

Jezdí s námi od roku 2020

Báca je náš hlavní člen THP. Zajišťuje plynulý chod tábora v oblasti materiálové a to všechno dokonce s neustálým úsměvem na tváři! Ať už ho během dne potkáte kdekoliv, vždy si s ním příjemně popovídáte a zvedne vám náladu.

Patricie Páťa Hujerová

jerová

Jezdí s námi od roku 2022

Páťa je náš služebně nejmladší člen posádky. Páťa je sice tichá, ale dokáže člověka překvapit svým pohledem na věc, který nám umožní se na věc kouknout z několika stran. 

Tereza Terka Fořtová

Jezdí s námi od roku 2018

Terka je takový kříženec táborníků a skautů, ale na její povahu to příliš vliv nemá. Terka to ale i přes své napůl skautské kořeny s dětmi umí perfektně a je to člověk, který je vždy nad věcí a problémy řeší s nadhledem a s odstupem.

Matyáš Maty Burýšek

Jezdí s námi od roku 2022

Maty, také služebně nejmladší. Osvědčil se v práci s dětmi, ale i v manuální zručnosti. Co se týká jeho povahy, Maty je velmi klidný a vyrovnaný člověk. Vše se snaží řešit s chladnou hlavou a když si neví rady, rád si nechá poradit.

Edgar Eda Križan

Jezdí s námi od roku 2021

Eda se projevil jako velice zručný chlap, který když jde něco vyrobit, nedá pokoj, dokud se mu to úspěšně nepovede. Jde si tvrdě za svým, což jen podporuje jeho tvůrčí osobnost.

Pavlína Hyena Černá

Jezdí s námi od roku 2022

Pája je náš nová přírůstek do komunity oddílových vedoucích. S Pájou se zasmějete všemu. K dětem na táboře si našla cestu právě díky humoru a své přátelské povaze.

Ondřej Ondra Bouška

Jezdí s námi od roku 2015

Ondra je velmi zamyšlený a často i zasněný kluk, který oplývá neskutečnou dávkou fantazie a nápadů. Ať už máte na mysli cokoliv, Ondra to vždy doplní o tak promyšlené drobnosti, až se vám to někdy zdá jako nemožné. Nejčastěji byste ho na táboře našli pod stromem s knihou v ruce.

Michal Myšák Jiřinec

Jezdí s námi od roku 2022

Michal je velmi intelektuální a nábožensky založený člověk. Velmi často celou debatu poslouchá a zpracovává informace a ke konci vyjde se svým závěrem, který by měl uspokojit všechny. 

Tonda Boček

Jezdí s námi od roku 2019

Tonda zaujme na první pohled nejen svou výškou, kterou značně konkuruje nejvyšším z nás, ale také přátelskou ale akční povahou. Dost je přitahován ke sportu a závodně hraje volejbal. S děti má rád a děti mají rády jeho. Každý někde začíná a Tonda se s nadšením uchopí role praktikanta.

Nikola Niky Šourková

Jezdí s námi od roku 2021

Niki je zapálená do práce s dětmi, a v roce 2023 jela poprvé jako instruktor. Má příjemnou povahu a s každým si hned rozumí. Velmi ráda kreslí a maluje. Ačkoli letos nebude u oddílu, s dětmi v kontaktu bude prostřednictvím CTH a  na všechny bude nahlížet skrze objektiv fotoaparátu.

Patrik Tonkar Toncar

Jezdí s námi od roku 2022

Patrik je dost zapálený a vždy nad věcí. Ze všeho si dokáže udělat srandu a pobavit ostatní. I když máte špatný den, Patrik vám ho zlepší. Vždy dokáže rozesmát vedoucí i děti. Stejně jako jeho ostatní vrstevníci, zúčastní se tábora jako instruktor.

Anna Anička Brodecká

Jezdí s námi od roku 2022

Anička je velmi tichá, ale inteligentní dívka. Navázat s ní kontakt je stejně těžké, jako nepozastavit se nad jejím přemýšlením, kterým vždy ukáže, jak u všeho uvažuje dopředu a bere v potaz veškerá rizika. Anička zastane na táboře roli, která naopak otestuje ji, a to - instruktor.

Sofie Sofka Polcarová

Jezdí s námi od roku 2022

Sofku byste si velmi snadno spletli s terapeutickým plyšákem. Nenechte se zmást, Sofka dokáže být velmi tvrdohlavá, což je vlastně hrozně dobře. Protože, člověk který si stojí za svou pravdou dojde nejdál. Pevně věřím, že ji to s dětmi půjde. Své místo mezi námi nalezla jako instruktor.

Jiří Řezník Chalupa

Jezdí s námi od roku 2023

Řezníkova přezdívka velmi paradoxně nevznikla na táboře, ale z oboru, který studuje. Ať je akce v létě, v zimě, při konci světa, Jirka (ne)překvapí, když z batohu vytáhne nejednu domácí mňamku z odrůdy uzenin. Kromě svých dovedností s masem je schopen práce s dětmi. Dokáže velmi dobře vést kolektiv a slovo "zodpovědnost" mu není vůbec cizí. 

Tomáš Tom Janeček

Jezdí s námi od roku 2016

Tom je náš takový táborový Hokr. Je potřeba odvézt horký popel? Chopí se toho, Je potřeba rozdělat oheň? Už běží. Kromě toho je ale velmi schopný vedoucí, který si dokáže hrát i s malými dětmi. Uchytil se mezi námi jako praktikant.

Gene [Džín] vpravo a Elisha vlevo

Gene s námi jezdí od roku 2013 a Elisha od roku 2015

Oba jsou součástí našeho kolektivu a pomáhají nám se zpracováním vybraných druhů potravin. Zatím co Gene je flegmatik a nechá se drbat celý den, Elisha má vlčí povahu a lidí se trochu bojí.

Sandy

Jezdí s námi od roku 2020

Sandy je takový táborový miláček. Ať už jste ve stresu, nebo nemáte náladu na nic, ona vám ji vždy zvedne. Ať už vás zná nebo ne, vždy se ráda přijde pomazlit a nechá se podrbat.

© 2024 Všechna práva vyhrazena. 
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!